Latest Album

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac.

banner
Dora Lewis
 

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Nada Müzik, 2010 yılında Ardem tarafından İstanbul’da kurulan bağımsız bir müzik yapım şirketidir. Dinamik, radikal yapısı ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile prodüksiyon alanında kaliteli hizmetler üretmeyi hedeflemiş bir firmadır.

Kurucu Ardem ;

Kendine ait albüm, sosyal sorumluluk ve enstrümantal seri proje çalışmalarını yürütmekle birlikte,

Ayrıca ; profesyonel anlamda müzisyen ve sanatçı adaylarının hedefleri ve idealleri adına yapacakları çalışmaları prodüktör olarak hayata geçirmek, bu alanda yeni yetenekler keşfetmek ve oluşturulan tüm projeleri şirket vizyonu çerçevesinde çıkarmak amacıyla Nada Müzik Yapım’ı kurmuştur.

Nada Müzik, proje yönetiminde alışılmış kalıpların dışına çıkarak, yenilikçi ve çağa uygun üretimlerle ilerlemeyi kendine misyon edinmiştir. Başarı kaynağı, her projenin heyecanını içinde yaşayabilecek takım arkadaşlarının ortak fikirlerinin bir araya gelmesiyle oluşur. Bu nedenle yapılan her projede vizyon olarak kalite ve özgünlük esas alınır.

KURUCUNUN MESAJI

Merhaba,

‘’Bizim piyasamız şöyle istiyor / Şarkıyı biraz daha basitleştirseydin / Kafiyeli sözler olmadan asla olmaz / Seni patlatacağım, benim işim bu / Şarkıyı bu haliyle radyolar çalmaz / Tanınmak için biraz sansasyon yaratmak lazım / Bu işler kesinlikle göründüğü kadar kolay değil / Seni en az 10.000.000 izlettiririz / Bu işi yapmak için müzisyen olmak ya da müzikle ilgilenmek zorunda değilsin artık herkes yapabiliyor / Sözleşme teferruat, önemli olan işi patlatmak”

Şeklindeki kalıplarla, sanatçıya istediğini değil, bekleneni üretmeye zorlayan, her gün aynı fabrikadan çıkmış aynı şarkıları insanlara farklı yemekmiş gibi sunan, üzerinde oynanan sanal sayılarla sahte popülerlik yaratan, sözleşmelerde hakkaniyet adına sanatçılara tek taraflı mahkumiyet sunan düzenin bizzat kendisindeki ve bu sözlerindeki yanlışlığın siz de farkında mısınız?

O halde bu durumla daha önce karşılaşmış ya da henüz karşılaşmamış olan arkadaşlarımız, böyle bir vizyon ve politikamızın olmadığını, hatta tam zıt bir politika izlediğimizi bu satırlarda verilen gerçek örneklerden rahatlıkla anlamış olabilirsiniz.

Size nasıl bir mesajım olabilir? sorusuna cevap aramak gerekir ki;
Sektördeki tüm bu zorluklara rağmen, süreç her ne kadar müzik gibi soyut bir kavram üzerinde yürüse de, yine de içinizden bir ses, MÜZİK diyorsa siz de bu yolculukta ailemize katılın. Dayatılanı değil, hissettiğinizi, amaç ve ideallerinize en yakın olanı tercih ederek; üretmeye, dinletmeye ve söyletmeye hazırız.

Siz de aynı kafadaysanız gelin tanışalım.

Sevgilerimle
ARDEM

Open chat